Marki własne

Victoria Cymes jest firmą
zajmującą się produkcją marek własnych zarówno w Polsce jak i na świecie.

Działalność firmy Victoria Cymes

Istotną częścią naszej działalności jest produkcja soków i innych produktów z naszej oferty w Private label – produktów opatrzonych logo naszych partnerów handlowych. W zakresie marek własnych współpracujemy z niemal wszystkimi sieciami handlowymi operującymi na polskim rynku.

W portfolio firmy znajduje się obecnie około 100 produktów Private label, dostarczanych do takich klientów sieciowych jak Stokrotka, Piotr i Paweł, Intermarche, Lewiatan, PGS, Synoptic, Aldi, Farutex, FoodCare, Shell.

Dzięki kilku niezależnym, nowoczesnym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie zaoferować naszym Partnerom kilkanaście rodzajów opakowań, różnorodne opcje etykietowania oraz kilka wersji pakowania produktów. Dodatkowo, oferujemy wsparcie profesjonalnego działu graficznego w procesie projektowania opakowań.

Jeśli planujecie Państwo wprowadzenie na rynek dowolnych produktów z naszego portfolio pod marką własną, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i z przyjemnością przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę handlową.

Profesjonalizm
i jakość

Naszym partnerom oferujemy profesjonalizm i wysoką jakość wykonania, wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży spożywczej. Bogatą wiedzę i najnowsze technologie łączymy z zaangażowaniem i innowacyjnością. Zespół naszych pracowników czuwa nad tworzonymi przez nas produktami na każdym etapie ich powstawania.

Poszczególne etapy naszej pracy przebiegają w zgodzie z wymogami Unii Europejskiej. O naszych wysokich standardach może poświadczyć certyfikat IFS FOODS.

Private label to rozwiązanie świetne dla firm, które pragną rozszerzyć swoją ofertę produktową przy niskich nakładach inwestycyjnych. Nasz zespół badawczo-rozwojowy dokładnie analizuje aktualne trendy i tendencje, dostosowując tym samym linię produktów do aktualnych wymagań rynku. Zapewniamy terminową dostawę zamówień, a nasza oferta jest bardzo elastyczna, więc z pewnością uda nam się osiągnąć rozwiązanie korzystne dla obydwu stron.

Zapraszamy do współpracy!

Normy
Europejskie